Kariera

Inżynier sprzedaży – Region Południowy Wschód

LINKE Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania technologiczne w zakresie uzdatniania wody procesowej oraz pitnej. Dostarczamy najwyższej jakości produkty oraz usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, gwarantując profesjonalną realizację projektów skupionych w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy zaangażowani w wielokierunkową współpracę, z jednoczesnym poszanowaniem jej ekonomicznych i ekologicznych aspektów.

Twoje zadania

  • Zarządzanie sprzedażą i obsługą posprzedażową rozwiązań związanych z wodą pitną i technologiczną (preparaty chemiczne i urządzenia dla wody kotłowej, chłodzącej, procesów membranowych i innych procesów technologicznych)
  • Doradztwo techniczne i wsparcie obecnych i przyszłych klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie obecnych relacji
  • Opracowywanie i wdrażanie planów sprzedażowych poprzez analizę rynku, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji oraz finalne zamykanie sprzedaży

Twój profil

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie w zakresie chemii lub inżynierii procesowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, interpersonalne
  • Kreatywność, elastyczność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • Chęć uczenia się i zdolność do podejmowania inicjatywy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)

Twoje korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawa i pasjonująca praca na samodzielnym stanowisku przy pełnym wsparciu zespołu
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o rosnącym potencjale
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Jasne i uczciwe zasady współpracy
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze + premie i prowizje
  • Ciągły rozwój zawodowy i osobisty
  • Atmosfera zaufania i współpracy w dążeniu do wspólnych celów

Jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu? W takim razie zgłoś się już dziś wysyłając swoje CV na adres: info@linkesolutions.com